Skyveportåpner Nice ROX ROX600
Produsent: Nice
Produsentindeks: ROX600
Indeks: 3043
For porter med vekt opptil 600 kg. Utstyrt med klassisk styresentral med innebygd Radiomottaker. Mekaniske grensebrytere.
Teknisk spesifikasjon
| Innebygd styring | ✔ Nice ROA38 |
|---|---|
| Maksimal vekt på portblad | 600 kg |
| Strømforsyning | 230 V |
| Strømforsyning - motor | 230 V |
| Synkronisering av to portåpnere | ✘ |
| Beskyttelsesgrad | IP44 |
| Driftstemperatur | -20 °C ÷ +50 °C |
| Dimensjoner | 330 × 303 × 210 mm |
Produsent / Ansvarlig enhet
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Italia
Telefonnummer: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Italia
Telefonnummer: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
PRODUKT WYCOFANY
Dostępny zamiennik
