Μηχανισμός συρόμενης πόρτας Nice ROX ROX600
Κατασκευαστής: Nice
Δείκτης κατασκευαστή: ROX600
Δείκτης: 3043
Για πόρτες με βάρος έως 600 kg. Εξοπλισμένο με κλασικό πίνακα ελέγχου με ενσωματωμένο ραδιοδέκτη. Μηχανικοί τερματικοί διακόπτες.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Ενσωματωμένος πίνακας ελέγχου | ✔ Nice ROA38 |
|---|---|
| Μέγιστο βάρος φύλλου πύλης | 600 kg |
| Τροφοδοσία | 230 V |
| Τροφοδοσία - κινητήρας | 230 V |
| Συγχρονισμένη λειτουργία δύο μηχανισμών | ✘ |
| Βαθμός προστασίας | IP44 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C ÷ +50 °C |
| Διαστάσεις | 330 × 303 × 210 mm |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
PRODUKT WYCOFANY
Dostępny zamiennik
Μηχανισμός συρόμενης πόρτας Nice ROX 1000
PRZEJDŹ DO PRODUKTU
Δείκτης κατασκευαστή: ROX1000R10
479,00 €593,96 €
καθαρή τιμήμε ΦΠΑ
καθαρή τιμήμε ΦΠΑ
