Pohon posuvnej brány Nice ROX ROX600
Výrobca: Nice
Index výrobcu: ROX600
Kód: 3043
Pre brány s hmotnosťou do 600 kg. Vybavený klasickou riadiacou jednotkou so zabudovaným rádiovým prijímačom. Mechanické koncové spínače.
Technická špecifikácia
| Zabudovaná riadiaca jednotka | ✔ Nice ROA38 |
|---|---|
| Maximálna hmotnosť krídla brány | 600 kg |
| Napájanie | 230 V |
| Napájanie - motor | 230 V |
| Synchrónna prevádzka dvoch pohonov | ✘ |
| Stupeň ochrany | IP44 |
| Prevádzková teplota | -20 °C ÷ +50 °C |
| Rozmery | 330 × 303 × 210 mm |
Výrobca / Zodpovedný subjekt
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Taliansko
Telefónne číslo: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Taliansko
Telefónne číslo: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
PRODUKT WYCOFANY
Dostępny zamiennik
