Skjutgrindsöppnare Nice ROX ROX600
Tillverkare: Nice
Tillverkarindex: ROX600
Index: 3043
För grindar med vikt upp till 600 kg. Utrustad med klassisk styrcentral med inbyggd Radiomottagare. Mekaniska gränslägesbrytare.
Teknisk specifikation
| Inbyggd styrcentral | ✔ Nice ROA38 |
|---|---|
| Maximal vikt för grindblad | 600 kg |
| Strömförsörjning | 230 V |
| Strömförsörjning - motor | 230 V |
| Synkron drift av två motorer | ✘ |
| Skyddsklass | IP44 |
| Drifttemperatur | -20 °C ÷ +50 °C |
| Mått | 330 × 303 × 210 mm |
Tillverkare / Ansvarig enhet
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Italien
Telefonnummer: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Italien
Telefonnummer: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
PRODUKT WYCOFANY
Dostępny zamiennik
Skjutgrindsöppnare Nice ROX 1000
PRZEJDŹ DO PRODUKTU
Tillverkarindex: ROX1000R10
5 154,00 kr6 442,50 kr
nettopris0 % moms
nettopris0 % moms
