Skydeportåbner Nice ROX ROX600
Producent: Nice
Producentindeks: ROX600
Indeks: 3043
Til porte med en vægt på op til 600 kg. Udstyret med klassisk styringsenhed med indbygget Radiomodtager. Mekaniske endestop.
Tekniske specifikationer
| Indbygget styring | ✔ Nice ROA38 |
|---|---|
| Maksimal vægt af portfløj | 600 kg |
| Strømforsyning | 230 V |
| Strømforsyning - motor | 230 V |
| Synkron drift af to motorer | ✘ |
| Beskyttelsesklasse | IP44 |
| Driftstemperatur | -20 °C ÷ +50 °C |
| Dimensioner | 330 × 303 × 210 mm |
Producent / Ansvarlig enhed
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Italien
Telefonnummer: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Italien
Telefonnummer: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
PRODUKT WYCOFANY
Dostępny zamiennik
