Pohon posuvné brány Nice ROX ROX600
Výrobce: Nice
Index výrobce: ROX600
Kód: 3043
Pro brány o hmotnosti do 600 kg. Vybaven klasickou řídicí jednotkou s vestavěným Rádiový přijímač. Mechanické koncové spínače.
Technická specifikace
| Vestavěná řídicí jednotka | ✔ Nice ROA38 |
|---|---|
| Maximální hmotnost křídla brány | 600 kg |
| Napájení | 230 V |
| Napájení – motor | 230 V |
| Synchronní provoz dvou pohonů | ✘ |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Provozní teplota | -20 °C ÷ +50 °C |
| Rozměry | 330 × 303 × 210 mm |
Výrobce / Odpovědný subjekt
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Itálie
Telefonní číslo: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Itálie
Telefonní číslo: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
PRODUKT WYCOFANY
Dostępny zamiennik
Pohon posuvné brány Nice ROX 1000
PRZEJDŹ DO PRODUKTU
Index výrobce: ROX1000R10
11 824,00 Kč14 307,04 Kč
čistá cenaS DPH
čistá cenaS DPH
