Handzender FAAC XTO2 868
Fabrikant: FAAC
Fabrikantindex: 787030
Index: 240
Technische specificatie
| Frequentie | 868,35 MHz |
|---|---|
| Codering | FAAC SLH, SLHP, SL, DS, RC |
| Aantal kanalen | 2 |
| Voeding | 1 × 3 V, CR2032 |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C ÷ +55 °C |
| Afmetingen | 40 × 65 × 11 mm |
| Batterij | ✔ Meegeleverd |
| Wandhouder | ✘ |
| Sleutelring | ✔ Meegeleverd |
Fabrikant / Verantwoordelijke entiteit
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Italië
Telefoonnummer: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Italië
Telefoonnummer: +39 051 61724
Details tonen
BTW-tarief:
21%
21%
Totaal netto voor :
Totaal inclusief btw voor :
Verkoopseenheid:
stuks
stuks
Minimale hoeveelheid:
1 stuk
1 stuk
Leveringskosten:
Gratis
Gratis
Voor grotere bestellingen of projecten bieden wij de mogelijkheid tot prijsonderhandeling.
Onderhandel prijs