Τηλεχειριστήριο FAAC XTO2 868
Κατασκευαστής: FAAC
Δείκτης κατασκευαστή: 787030
Δείκτης: 240
| Συχνότητα | 868,35 MHz |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | FAAC SLH, SLHP, SL, DS, RC |
| Αριθμός καναλιών | 2 |
| Τροφοδοσία | 1 × 3 V, CR2032 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C ÷ +55 °C |
| Διαστάσεις | 40 × 65 × 11 mm |
| Μπαταρία | ✔ Περιλαμβάνεται |
| Επιτοίχια βάση | ✘ |
| Κρίκος για κλειδιά | ✔ Περιλαμβάνεται |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 051 61724
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή