Dálkový ovladač FAAC XTO2 868
Výrobce: FAAC
Index výrobce: 787030
Kód: 240
Technická specifikace
| Frekvence | 868,35 MHz |
|---|---|
| Kódování | FAAC SLH, SLHP, SL, DS, RC |
| Počet kanálů | 2 |
| Napájení | 1 × 3 V, CR2032 |
| Provozní teplota | -20 °C ÷ +55 °C |
| Rozměry | 40 × 65 × 11 mm |
| Baterie | ✔ Součástí balení |
| Nástěnný držák | ✘ |
| Kroužek na klíče | ✔ Součástí balení |
Výrobce / Odpovědný subjekt
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Itálie
Telefonní číslo: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Itálie
Telefonní číslo: +39 051 61724
Zobrazit detaily
Sazba DPH:
21%
21%
Celkem netto za :
Celkem brutto za :
Prodejní jednotka:
kusy
kusy
Minimální množství:
1 kus
1 kus
Náklady na dodání:
Zdarma
Zdarma
Pro větší objednávky nebo projekty nabízíme možnost vyjednávání ceny.
Vyjednat cenu