Fjernkontroll FAAC XTO2 868
Produsent: FAAC
Produsentindeks: 787030
Indeks: 240
Teknisk spesifikasjon
| Frekvens | 868,35 MHz |
|---|---|
| Koding | FAAC SLH, SLHP, SL, DS, RC |
| Antall kanaler | 2 |
| Strømforsyning | 1 × 3 V, CR2032 |
| Driftstemperatur | -20 °C ÷ +55 °C |
| Dimensjoner | 40 × 65 × 11 mm |
| Batteri | ✔ Inkludert |
| Veggholder | ✘ |
| Nøkkelring | ✔ Inkludert |
Produsent / Ansvarlig enhet
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Italia
Telefonnummer: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Italia
Telefonnummer: +39 051 61724
Vis detaljer
MVA-sats:
25%
25%
Totalt netto for :
Totalt brutto for :
Salgsenhet:
stykker
stykker
Minimumsantall:
1 stykk
1 stykk
Leveringskostnad:
Gratis
Gratis
For større bestillinger eller prosjekter tilbyr vi mulighet for prisforhandling.
Forhandle pris