Fjernbetjening FAAC XTO2 868
Producent: FAAC
Producentindeks: 787030
Indeks: 240
Tekniske specifikationer
| Frekvens | 868,35 MHz |
|---|---|
| Kodning | FAAC SLH, SLHP, SL, DS, RC |
| Antal kanaler | 2 |
| Strømforsyning | 1 × 3 V, CR2032 |
| Driftstemperatur | -20 °C ÷ +55 °C |
| Mål | 40 × 65 × 11 mm |
| Batteri | ✔ Medfølger |
| Vægbeslag | ✘ |
| Nøglering | ✔ Medfølger |
Producent / Ansvarlig enhed
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Italien
Telefonnummer: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Italien
Telefonnummer: +39 051 61724
Vis detaljer
Moms-sats:
25%
25%
Total netto for :
Total brutto for :
Salgsenhed:
stykker
stykker
Minimumsantal:
1 stykke
1 stykke
Leveringsomkostning:
Gratis
Gratis
Ved større ordrer eller projekter tilbyder vi mulighed for prisforhandling.
Forhandl pris