Kumanda FAAC XTO2 868
Üretici: FAAC
Üretici kodu: 787030
Kodu: 240
Teknik Bilgiler
| Frekans | 868,35 MHz |
|---|---|
| Kodlama | FAAC SLH, SLHP, SL, DS, RC |
| Kanal sayısı | 2 |
| Güç kaynağı | 1 × 3 V, CR2032 |
| Çalışma sıcaklığı | -20 °C ÷ +55 °C |
| Boyutlar | 40 × 65 × 11 mm |
| Pil | ✔ Dahil |
| Duvar askısı | ✘ |
| Anahtarlık halkası | ✔ Dahil |
Üretici / Sorumlu Taraf
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
İtalya
Telefon numarası: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
İtalya
Telefon numarası: +39 051 61724
Detayları göster
KDV oranı:
%0
%0
Toplam net için :
Toplam brüt için :
Satış birimi:
adet
adet
Minimum miktar:
1 adet
1 adet
Teslimat ücreti:
Ücretsiz
Ücretsiz
Büyük siparişler veya projeler için fiyat pazarlığı imkanı sunuyoruz.
Fiyatı görüşün