Kablosuz fotosel Came DXR10BAP
Üretici: Came
Üretici kodu: 806TF-0060
Kodu: 1317
Evrensel pilli NO/NC röleli fotosel. Verici CR123A pil ile, alıcı ise 12–24 V AC/DC gerilim aralığı ile beslenir. Sıva üstü montaj veya özel sütunlar üzerine montaj için tasarlanmıştır. 180° yatay eksenel ayar imkanı.
Teknik Bilgiler
| Bağlantı yöntemi |
Verici: kablosuz Alıcı: kablo |
|---|---|
| Güç kaynağı |
Verici: 1 × CR123A, 3 V Alıcı: 12–24 V AC/DC |
| Montaj yöntemi | Sıva üstü |
| Çıkış tipi | NO/NC röle |
| Çıkış yükü | 24 V'ta 500 mA |
| Akım tüketimi | <40 mA |
| Menzil | 10 m |
| Eksenel ayar | ✔ |
| TX-RX senkronizasyonu | ✔ |
| Gövde | Plastik |
| Koruma sınıfı | IP54 |
| Güvenlik sınıflandırması | - |
| Boyutlar | 46 × 108 × 36 mm |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ÷ +55°C |
| Teslimat kapsamı |
1 × Verici fotosel TX 1 × Alıcı fotosel RX 1 × CR123A pil, 3 V |
Üretici / Sorumlu Taraf
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
İtalya
Telefon numarası: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
İtalya
Telefon numarası: +39 0422 4940
Detayları göster
KDV oranı:
%0
%0
Toplam net için :
Toplam brüt için :
Satış birimi:
adet
adet
Minimum miktar:
1 adet
1 adet
Teslimat ücreti:
Ücretsiz
Ücretsiz
Büyük siparişler veya projeler için fiyat pazarlığı imkanı sunuyoruz.
Fiyatı görüşün