Ασύρματο φωτοκύτταρο Came DXR10BAP
Κατασκευαστής: Came
Δείκτης κατασκευαστή: 806TF-0060
Δείκτης: 1317
Γενικής χρήσης φωτοκύτταρο με μπαταρία και ρελέ NO/NC. Πομπός τροφοδοτούμενος από μπαταρία CR123A, δέκτης με τάση εύρους 12–24 V AC/DC. Σχεδιασμένο για επίτοιχη τοποθέτηση ή σε ειδικές στήλες. Δυνατότητα οριζόντιας αξονικής ρύθμισης εντός εύρους 180°.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Τρόπος σύνδεσης |
Πομπός: ασύρματος Δέκτης: καλώδιο |
|---|---|
| Τροφοδοσία |
Πομπός: 1 × CR123A, 3 V Δέκτης: 12–24 V AC/DC |
| Τρόπος τοποθέτησης | Επίτοιχος |
| Τύπος εξόδου | Ρελέ NO/NC |
| Φορτίο εξόδου | 500 mA στα 24 V |
| Κατανάλωση ρεύματος | <40 mA |
| Εμβέλεια | 10 m |
| Αξονική ρύθμιση | ✔ |
| Συγχρονισμός TX-RX | ✔ |
| Περίβλημα | Πλαστικό |
| Βαθμός προστασίας | IP54 |
| Ταξινόμηση ασφαλείας | - |
| Διαστάσεις | 46 × 108 × 36 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C ÷ +55°C |
| Περιεχόμενα συσκευασίας |
1 × Φωτοκύτταρο μετάδοσης TX 1 × Φωτοκύτταρο λήψης RX 1 × Μπαταρία CR123A, 3 V |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 0422 4940
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή