Bezdrôtová fotobunka Came DXR10BAP
Výrobca: Came
Index výrobcu: 806TF-0060
Kód: 1317
Univerzálna batériová reléová fotobunka NO/NC. Vysielač napájaný batériou CR123A, prijímač napätím v rozsahu 12–24 V AC/DC. Určená na povrchovú montáž alebo na vyhradené stĺpiky. Možnosť horizontálneho nastavenia osi v rozsahu 180°.
Technická špecifikácia
| Spôsob pripojenia |
Vysielač: bezdrôtový Prijímač: kábel |
|---|---|
| Napájanie |
Vysielač: 1 × CR123A, 3 V Prijímač: 12 – 24 V AC/DC |
| Spôsob montáže | Povrchový |
| Typ výstupu | Relé NO/NC |
| Zaťaženie výstupu | 500 mA pri 24 V |
| Odber prúdu | < 40 mA |
| Dosah | 10 m |
| Osová regulácia | ✔ |
| Synchronizácia TX-RX | ✔ |
| Kryt | Plast |
| Stupeň ochrany | IP54 |
| Klasifikácia bezpečnosti | - |
| Rozmery | 46 × 108 × 36 mm |
| Prevádzková teplota | -20 °C ÷ +55 °C |
| Rozsah dodávky |
1 × Vysielacia fotobunka TX 1 × Prijímacia fotobunka RX 1 × Batéria CR123A, 3 V |
Výrobca / Zodpovedný subjekt
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Taliansko
Telefónne číslo: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Taliansko
Telefónne číslo: +39 0422 4940
Zobraziť detaily
Sadzba DPH:
20%
20%
Celkom netto za :
Celkom brutto za :
Predajná jednotka:
kusy
kusy
Minimálne množstvo:
1 kus
1 kus
Náklady na doručenie:
Zadarmo
Zadarmo
Pri väčších objednávkach alebo projektoch ponúkame možnosť vyjednávania ceny.
Vyjednať cenu