Trådløs fotocelle Came DXR10BAP
Produsent: Came
Produsentindeks: 806TF-0060
Indeks: 1317
Universell batteridrevet reléfotocelle NO/NC. Sender drevet av et CR123A-batteri, mottaker med spenning i området 12–24 V AC/DC. Beregnet for utenpåliggende montering eller på dedikerte søyler. Mulighet for horisontal aksial justering i området 180°.
Teknisk spesifikasjon
| Tilkoblingsmåte |
Sender: trådløs Mottaker: kabel |
|---|---|
| Strømforsyning |
Sender: 1 × CR123A, 3 V Mottaker: 12–24 V AC/DC |
| Monteringstype | Utenpåliggende |
| Utgangstype | NO/NC-relé |
| Utgangsbelastning | 500 mA ved 24 V |
| Strømforbruk | < 40 mA |
| Rekkevidde | 10 m |
| Aksial justering | ✔ |
| TX-RX-synkronisering | ✔ |
| Hus | Plast |
| Beskyttelsesgrad | IP54 |
| Sikkerhetsklassifisering | - |
| Dimensjoner | 46 × 108 × 36 mm |
| Driftstemperatur | -20 °C ÷ +55 °C |
| Leveringsomfang |
1 × Fotocelle sender TX 1 × Fotocelle mottaker RX 1 × Batteri CR123A, 3 V |
Produsent / Ansvarlig enhet
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italia
Telefonnummer: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italia
Telefonnummer: +39 0422 4940
Vis detaljer
MVA-sats:
25%
25%
Totalt netto for :
Totalt brutto for :
Salgsenhet:
stykker
stykker
Minimumsantall:
1 stykk
1 stykk
Leveringskostnad:
Gratis
Gratis
For større bestillinger eller prosjekter tilbyr vi mulighet for prisforhandling.
Forhandle pris