Bezdrátová fotobuňka Came DXR10BAP
Výrobce: Came
Index výrobce: 806TF-0060
Kód: 1317
Univerzální bateriová reléová fotobuňka NO/NC. Vysílač napájen baterií CR123A, přijímač napětím v rozsahu 12–24 V AC/DC. Určena pro povrchovou montáž nebo na dedikované sloupky. Možnost horizontálního osového nastavení v rozsahu 180°.
Technická specifikace
| Způsob připojení |
Vysílač: bezdrátový Přijímač: kabel |
|---|---|
| Napájení |
Vysílač: 1 × CR123A, 3 V Přijímač: 12–24 V AC/DC |
| Sposób montażu | Povrchový |
| Typ výstupu | Relé NO/NC |
| Zatížení výstupu | 500 mA při 24 V |
| Odběr proudu | < 40 mA |
| Dosah | 10 m |
| Osové nastavení | ✔ |
| Synchronizace TX-RX | ✔ |
| Kryt | Plast |
| Stupeň krytí | IP54 |
| Klasifikace bezpečnosti | - |
| Rozměry | 46 × 108 × 36 mm |
| Provozní teplota | -20 °C ÷ +55 °C |
| Obsah balení |
1 × vysílací fotobuňka TX 1 × přijímací fotobuňka RX 1 × baterie CR123A, 3 V |
Výrobce / Odpovědný subjekt
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Itálie
Telefonní číslo: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Itálie
Telefonní číslo: +39 0422 4940
Zobrazit detaily
Sazba DPH:
21%
21%
Celkem netto za :
Celkem brutto za :
Prodejní jednotka:
kusy
kusy
Minimální množství:
1 kus
1 kus
Náklady na dodání:
Zdarma
Zdarma
Pro větší objednávky nebo projekty nabízíme možnost vyjednávání ceny.
Vyjednat cenu