Fjärrkontroll FAAC XTO2 868
Tillverkare: FAAC
Tillverkarindex: 787030
Index: 240
Teknisk specifikation
| Frekvens | 868,35 MHz |
|---|---|
| Kodning | FAAC SLH, SLHP, SL, DS, RC |
| Antal kanaler | 2 |
| Strömförsörjning | 1 × CR2032, 3V |
| Drifttemperatur | -20 °C ÷ +55 °C |
| Mått | 40 × 65 × 11 mm |
| Batteri | ✔ Medföljer |
| Väggfäste | ✘ |
| Nyckelring | ✔ Medföljer |
Tillverkare / Ansvarig enhet
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Italien
Telefonnummer: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Italien
Telefonnummer: +39 051 61724
Visa detaljer
Moms-sats:
25%
25%
Totalt netto för :
Totalt brutto för :
Försäljningsenhet:
stycken
stycken
Minsta kvantitet:
1 styck
1 styck
Leveranskostnad:
Gratis
Gratis
För större beställningar eller projekt erbjuder vi möjlighet till prisförhandling.
Förhandla pris