Fotocel Somfy Master Pro Bitech
Fabrikant: Somfy
Fabrikantindex: 1841233
Index: 1419
Bedrade fotocel met NO/NC-relais, bedraad. Ook compatibel met Somfy en Wiśniowski by Somfy aandrijvingen uitgerust met besturingscentrales met een BUS-aansluiting.
Technische specificatie
| Aansluitwijze | Bedraad |
|---|---|
| Voeding |
24 V AC/DC Somfy BUS |
| Montagewijze | Opbouw |
| Uitgangstype |
Relais NO en NC Somfy BUS |
| Uitgangsbelasting | 1 A bij 30 V |
| Stroomverbruik | 27 mA |
| Bereik | 10 m |
| Axiale verstelling | ✘ |
| TX-RX-synchronisatie | ✔ |
| Behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad | IP54 |
| Veiligheidsclassificatie | Type D volgens de norm EN 12453 |
| Afmetingen | 38 × 120 × 27 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot +60 °C |
| Leveringsomvang |
1 × Fotocel zender TX 1 × Fotocel ontvanger RX |
Fabrikant / Verantwoordelijke entiteit
Somfy Activités SA
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Frankrijk
Telefoonnummer: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Frankrijk
Telefoonnummer: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
Details tonen
BTW-tarief:
21%
21%
Totaal netto voor :
Totaal inclusief btw voor :
Verkoopseenheid:
stuks
stuks
Minimale hoeveelheid:
1 stuk
1 stuk
Leveringskosten:
Gratis
Gratis
Voor grotere bestellingen of projecten bieden wij de mogelijkheid tot prijsonderhandeling.
Onderhandel prijs