Φωτοκύτταρο Somfy Master Pro Bitech
Κατασκευαστής: Somfy
Δείκτης κατασκευαστή: 1841233
Δείκτης: 1419
Ενσύρματο φωτοκύτταρο με ρελέ NO/NC, ενσύρματο. Συμβατό επίσης με μηχανισμούς Somfy και Wiśniowski by Somfy που διαθέτουν πίνακες ελέγχου με σύνδεση BUS.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Τρόπος σύνδεσης | Ενσύρματο |
|---|---|
| Τροφοδοσία |
24 V AC/DC Δίαυλος Somfy BUS |
| Τρόπος τοποθέτησης | Επίτοιχος |
| Τύπος εξόδου |
Ρελέ NO και NC Δίαυλος Somfy BUS |
| Φορτίο εξόδου | 1 A στα 30 V |
| Κατανάλωση ρεύματος | 27 mA |
| Εμβέλεια | 10 m |
| Αξονική ρύθμιση | ✘ |
| Συγχρονισμός TX-RX | ✔ |
| Περίβλημα | Πλαστικό |
| Βαθμός προστασίας | IP54 |
| Ταξινόμηση ασφαλείας | Τύπος D σύμφωνα με το πρότυπο EN 12453 |
| Διαστάσεις | 38 × 120 × 27 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C έως +60 °C |
| Περιεχόμενα συσκευασίας |
1 × Φωτοκύτταρο μετάδοσης TX 1 × Φωτοκύτταρο λήψης RX |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
Somfy Activités SA
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Γαλλία
Αριθμός τηλεφώνου: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Γαλλία
Αριθμός τηλεφώνου: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή