Fotobunka Somfy Master Pro Bitech
Výrobca: Somfy
Index výrobcu: 1841233
Kód: 1419
Drôtová reléová fotobunka NO/NC, drôtová, kompatibilná aj s pohonmi Somfy a Wiśniowski by Somfy vybavenými riadiacimi jednotkami s konektorom BUS.
Technická špecifikácia
| Spôsob pripojenia | Káblové |
|---|---|
| Napájanie |
24 V AC/DC Zbernica Somfy BUS |
| Spôsob montáže | Povrchový |
| Typ výstupu |
Relé NO a NC Zbernica Somfy BUS |
| Zaťaženie výstupu | 1 A pri 30 V |
| Odber prúdu | 27 mA |
| Dosah | 10 m |
| Osová regulácia | ✘ |
| Synchronizácia TX-RX | ✔ |
| Kryt | Plast |
| Stupeň ochrany | IP54 |
| Klasifikácia bezpečnosti | Typ D podľa normy EN 12453 |
| Rozmery | 38 × 120 × 27 mm |
| Prevádzková teplota | -20 °C ÷ +60 °C |
| Rozsah dodávky |
1 × Vysielacia fotobunka TX 1 × Prijímacia fotobunka RX |
Výrobca / Zodpovedný subjekt
Somfy Activités SA
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Francúzsko
Telefónne číslo: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Francúzsko
Telefónne číslo: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
Zobraziť detaily
Sadzba DPH:
20%
20%
Celkom netto za :
Celkom brutto za :
Predajná jednotka:
kusy
kusy
Minimálne množstvo:
1 kus
1 kus
Náklady na doručenie:
Zadarmo
Zadarmo
Pri väčších objednávkach alebo projektoch ponúkame možnosť vyjednávania ceny.
Vyjednať cenu