Fotosel Somfy Master Pro Bitech
Üretici: Somfy
Üretici kodu: 1841233
Kodu: 1419
NO/NC röleli kablolu fotosel, kablolu. Ayrıca BUS konnektörlü kontrol ünitelerine sahip Somfy ve Wiśniowski by Somfy motorları ile de uyumludur.
Teknik Bilgiler
| Bağlantı yöntemi | Kablolu |
|---|---|
| Güç kaynağı |
24 V AC/DC Somfy BUS veri yolu |
| Montaj yöntemi | Sıva üstü |
| Çıkış tipi |
NO ve NC rölesi Somfy BUS veri yolu |
| Çıkış yükü | 30 V'ta 1 A |
| Akım tüketimi | 27 mA |
| Menzil | 10 m |
| Eksenel ayar | ✘ |
| TX-RX senkronizasyonu | ✔ |
| Gövde | Plastik |
| Koruma sınıfı | IP54 |
| Güvenlik sınıflandırması | EN 12453 standardına uygun Tip D |
| Boyutlar | 38 × 120 × 27 mm |
| Çalışma sıcaklığı | -20 °C ila +60 °C |
| Teslimat kapsamı |
1 × Verici fotosel TX 1 × Alıcı fotosel RX |
Üretici / Sorumlu Taraf
Somfy Activités SA
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Fransa
Telefon numarası: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Fransa
Telefon numarası: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
Detayları göster
KDV oranı:
%0
%0
Toplam net için :
Toplam brüt için :
Satış birimi:
adet
adet
Minimum miktar:
1 adet
1 adet
Teslimat ücreti:
Ücretsiz
Ücretsiz
Büyük siparişler veya projeler için fiyat pazarlığı imkanı sunuyoruz.
Fiyatı görüşün