Fotocel Came DXR20CTP
Fabrikant: Came
Fabrikantindex: 806TF-0120
Index: 740
EAN:
8050456092809
Universele bekabelde relaisfotocel NO/NC, gevoed door een spanning van 12–24 V AC/DC. Ontworpen voor opbouwmontage, ook op zeer smalle plaatsen. Mogelijkheid tot horizontale asverstelling van 180°.
Technische specificatie
| Aansluitwijze | Bedraad |
|---|---|
| Voeding | 12–24 V AC/DC |
| Montagewijze | Opbouw |
| Uitgangstype | Relais NO/NC |
| Uitgangsbelasting | 500 mA bij 24 V |
| Stroomverbruik | 40 mA |
| Bereik | 20 m |
| Axiale verstelling | 180° horizontaal |
| TX-RX-synchronisatie | ✔ |
| Behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad | IP54 |
| Veiligheidsclassificatie | - |
| Afmetingen | 30 × 117 × 29 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C ÷ +55 °C |
| Leveringsomvang |
1 × Fotocel zender TX 1 × Fotocel ontvanger RX |
Fabrikant / Verantwoordelijke entiteit
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italië
Telefoonnummer: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italië
Telefoonnummer: +39 0422 4940
Details tonen
BTW-tarief:
21%
21%
Totaal netto voor :
Totaal inclusief btw voor :
Verkoopseenheid:
stuks
stuks
Minimale hoeveelheid:
1 stuk
1 stuk
Leveringskosten:
Gratis
Gratis
Voor grotere bestellingen of projecten bieden wij de mogelijkheid tot prijsonderhandeling.
Onderhandel prijs