Fotosel Came DXR20CTP
Üretici: Came
Üretici kodu: 806TF-0120
Kodu: 740
EAN:
8050456092809
12–24 V AC/DC besleme gerilimi aralığına sahip, evrensel kablolu NO/NC röleli fotosel. Çok dar alanlar dahil sıva üstü montaj için tasarlanmıştır. 180° yatay eksenel ayar imkanı.
Teknik Bilgiler
| Bağlantı yöntemi | Kablolu |
|---|---|
| Güç kaynağı | 12–24 V AC/DC |
| Montaj yöntemi | Sıva üstü |
| Çıkış tipi | NO/NC röle |
| Çıkış yükü | 24 V'ta 500 mA |
| Akım tüketimi | 40 mA |
| Menzil | 20 m |
| Eksenel ayar | Yatayda 180° |
| TX-RX senkronizasyonu | ✔ |
| Gövde | Plastik |
| Koruma sınıfı | IP54 |
| Güvenlik sınıflandırması | - |
| Boyutlar | 30 × 117 × 29 mm |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ÷ +55°C |
| Teslimat kapsamı |
1 × Verici fotosel TX 1 × Alıcı fotosel RX |
Üretici / Sorumlu Taraf
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
İtalya
Telefon numarası: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
İtalya
Telefon numarası: +39 0422 4940
Detayları göster
KDV oranı:
%0
%0
Toplam net için :
Toplam brüt için :
Satış birimi:
adet
adet
Minimum miktar:
1 adet
1 adet
Teslimat ücreti:
Ücretsiz
Ücretsiz
Büyük siparişler veya projeler için fiyat pazarlığı imkanı sunuyoruz.
Fiyatı görüşün