Φωτοκύτταρο Came DXR20CTP
Κατασκευαστής: Came
Δείκτης κατασκευαστή: 806TF-0120
Δείκτης: 740
EAN:
8050456092809
Γενικής χρήσης ενσύρματο φωτοκύτταρο με ρελέ NO/NC, τροφοδοτούμενο με τάση εύρους 12–24 V AC/DC. Σχεδιασμένο για επίτοιχη τοποθέτηση, ακόμη και σε πολύ στενά σημεία. Δυνατότητα οριζόντιας αξονικής ρύθμισης εντός εύρους 180°.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Τρόπος σύνδεσης | Ενσύρματο |
|---|---|
| Τροφοδοσία | 12–24 V AC/DC |
| Τρόπος τοποθέτησης | Επίτοιχος |
| Τύπος εξόδου | Ρελέ NO/NC |
| Φορτίο εξόδου | 500 mA στα 24 V |
| Κατανάλωση ρεύματος | 40 mA |
| Εμβέλεια | 20 m |
| Αξονική ρύθμιση | 180° οριζόντια |
| Συγχρονισμός TX-RX | ✔ |
| Περίβλημα | Πλαστικό |
| Βαθμός προστασίας | IP54 |
| Ταξινόμηση ασφαλείας | - |
| Διαστάσεις | 30 × 117 × 29 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C ÷ +55°C |
| Περιεχόμενα συσκευασίας |
1 × Φωτοκύτταρο μετάδοσης TX 1 × Φωτοκύτταρο λήψης RX |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 0422 4940
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή