Handzender Somfy Keytis 4 NS
Fabrikant: Somfy
Fabrikantindex: 1841025
Index: 823
Technische specificatie
| Codering | Somfy RTS |
|---|---|
| Frequentie | 433,42 MHz |
| Aantal kanalen | 4 |
| Bereik | 30 m |
| Voeding | 1 × CR2430, 3 V |
| Afmetingen | 83 × 41 × 15 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C ÷ +60 °C |
| Batterij | ✔ Meegeleverd |
Fabrikant / Verantwoordelijke entiteit
Somfy Activités SA
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Frankrijk
Telefoonnummer: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Frankrijk
Telefoonnummer: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
Details tonen
BTW-tarief:
21%
21%
Totaal netto voor :
Totaal inclusief btw voor :
Verkoopseenheid:
stuks
stuks
Minimale hoeveelheid:
1 stuk
1 stuk
Leveringskosten:
Gratis
Gratis
Voor grotere bestellingen of projecten bieden wij de mogelijkheid tot prijsonderhandeling.
Onderhandel prijs