Diaľkový ovládač Somfy Keytis 4 NS
Výrobca: Somfy
Index výrobcu: 1841025
Kód: 823
Technická špecifikácia
| Kódovanie | Somfy RTS |
|---|---|
| Frekvencia | 433,42 MHz |
| Počet kanálov | 4 |
| Dosah | 30 m |
| Napájanie | 1 × CR2430, 3 V |
| Rozmery | 83 × 41 × 15 mm |
| Prevádzková teplota | -20 °C ÷ +60 °C |
| Batéria | ✔ Priložená |
Výrobca / Zodpovedný subjekt
Somfy Activités SA
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Francúzsko
Telefónne číslo: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Francúzsko
Telefónne číslo: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
Zobraziť detaily
Sadzba DPH:
20%
20%
Celkom netto za :
Celkom brutto za :
Predajná jednotka:
kusy
kusy
Minimálne množstvo:
1 kus
1 kus
Náklady na doručenie:
Zadarmo
Zadarmo
Pri väčších objednávkach alebo projektoch ponúkame možnosť vyjednávania ceny.
Vyjednať cenu