Fjärrkontroll Somfy Keytis 4 NS
Tillverkare: Somfy
Tillverkarindex: 1841025
Index: 823
Teknisk specifikation
| Kodning | Somfy RTS |
|---|---|
| Frekvens | 433,42 MHz |
| Antal kanaler | 4 |
| Räckvidd | 30 m |
| Strömförsörjning | 1 × CR2430, 3 V |
| Mått | 83 × 41 × 15 mm |
| Drifttemperatur | -20 °C ÷ +60 °C |
| Batteri | ✔ Medföljer |
Tillverkare / Ansvarig enhet
Somfy Activités SA
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Frankrike
Telefonnummer: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Frankrike
Telefonnummer: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
Visa detaljer
Moms-sats:
25%
25%
Totalt netto för :
Totalt brutto för :
Försäljningsenhet:
stycken
stycken
Minsta kvantitet:
1 styck
1 styck
Leveranskostnad:
Gratis
Gratis
För större beställningar eller projekt erbjuder vi möjlighet till prisförhandling.
Förhandla pris