Fjernkontroll Somfy Keytis 4 NS
Produsent: Somfy
Produsentindeks: 1841025
Indeks: 823
Teknisk spesifikasjon
| Koding | Somfy RTS |
|---|---|
| Frekvens | 433,42 MHz |
| Antall kanaler | 4 |
| Rekkevidde | 30 m |
| Strømforsyning | 1 × CR2430, 3 V |
| Mål | 83 × 41 × 15 mm |
| Driftstemperatur | -20 °C ÷ +60 °C |
| Batteri | ✔ inkludert |
Produsent / Ansvarlig enhet
Somfy Activités SA
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Frankrike
Telefonnummer: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Frankrike
Telefonnummer: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
Vis detaljer
MVA-sats:
25%
25%
Totalt netto for :
Totalt brutto for :
Salgsenhet:
stykker
stykker
Minimumsantall:
1 stykk
1 stykk
Leveringskostnad:
Gratis
Gratis
For større bestillinger eller prosjekter tilbyr vi mulighet for prisforhandling.
Forhandle pris