Τηλεχειριστήριο Somfy Keytis 4 NS
Κατασκευαστής: Somfy
Δείκτης κατασκευαστή: 1841025
Δείκτης: 823
| Κωδικοποίηση | Somfy RTS |
|---|---|
| Συχνότητα | 433,42 MHz |
| Αριθμός καναλιών | 4 |
| Εμβέλεια | 30 m |
| Τροφοδοσία | 1 × CR2430, 3 V |
| Διαστάσεις | 83 × 41 × 15 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C ÷ +60 °C |
| Μπαταρία | ✔ Περιλαμβάνεται |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
Somfy Activités SA
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Γαλλία
Αριθμός τηλεφώνου: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Γαλλία
Αριθμός τηλεφώνου: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή