Kumanda Somfy Keytis 4 NS
Üretici: Somfy
Üretici kodu: 1841025
Kodu: 823
Teknik Bilgiler
| Kodlama | Somfy RTS |
|---|---|
| Frekans | 433,42 MHz |
| Kanal sayısı | 4 |
| Menzil | 30 m |
| Güç kaynağı | 1 × CR2430, 3 V |
| Boyutlar | 83 × 41 × 15 mm |
| Çalışma sıcaklığı | -20 °C ÷ +60 °C |
| Pil | ✔ Dahil |
Üretici / Sorumlu Taraf
Somfy Activités SA
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Fransa
Telefon numarası: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Fransa
Telefon numarası: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
Detayları göster
KDV oranı:
%0
%0
Toplam net için :
Toplam brüt için :
Satış birimi:
adet
adet
Minimum miktar:
1 adet
1 adet
Teslimat ücreti:
Ücretsiz
Ücretsiz
Büyük siparişler veya projeler için fiyat pazarlığı imkanı sunuyoruz.
Fiyatı görüşün