Dálkový ovladač Somfy Keytis 4 NS
Výrobce: Somfy
Index výrobce: 1841025
Kód: 823
Technická specifikace
| Kódování | Somfy RTS |
|---|---|
| Frekvence | 433,42 MHz |
| Počet kanálů | 4 |
| Dosah | 30 m |
| Napájení | 1 × CR2430, 3 V |
| Rozměry | 83 × 41 × 15 mm |
| Provozní teplota | -20 °C ÷ +60 °C |
| Baterie | ✔ Součást balení |
Výrobce / Odpovědný subjekt
Somfy Activités SA
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Francie
Telefonní číslo: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Francie
Telefonní číslo: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
Zobrazit detaily
Sazba DPH:
21%
21%
Celkem netto za :
Celkem brutto za :
Prodejní jednotka:
kusy
kusy
Minimální množství:
1 kus
1 kus
Náklady na dodání:
Zdarma
Zdarma
Pro větší objednávky nebo projekty nabízíme možnost vyjednávání ceny.
Vyjednat cenu