Handzender EcoStar RSC 2 – 433 MHz
Fabrikant: EcoStar
Fabrikantindex: 437681
Index: 2503
Technische specificatie
| Frequentie | 433,92 MHz |
|---|---|
| Codering | EcoStar RollingCode |
| Aantal kanalen | 2 |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Batterijtype | 1 × CR2025, 3 V |
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Bedrijfstemperatuur | -10 °C ÷ +55 °C |
| Afmetingen | 30 × 65 × 14 mm |
| Batterij | ✔ Inbegrepen |
| Wandhouder | ✔ Inbegrepen |
| Sleutelring | ✔ |
Fabrikant / Verantwoordelijke entiteit
Telefoonnummer:
Details tonen
BTW-tarief:
21%
21%
Totaal netto voor :
Totaal inclusief btw voor :
Verkoopseenheid:
stuks
stuks
Minimale hoeveelheid:
1 stuk
1 stuk
Leveringskosten:
Gratis
Gratis
Voor grotere bestellingen of projecten bieden wij de mogelijkheid tot prijsonderhandeling.
Onderhandel prijs