Fjernbetjening EcoStar RSC 2 – 433 MHz
Producent: EcoStar
Producentindeks: 437681
Indeks: 2503
Tekniske specifikationer
| Frekvens | 433,92 MHz |
|---|---|
| Kodning | EcoStar RollingCode |
| Antal kanaler | 2 |
| Kabinetfarve | Sort |
| Batteritype | 1 × CR2025, 3 V |
| Kapslingsklasse | IP20 |
| Driftstemperatur | -10 °C ÷ +55 °C |
| Dimensioner | 30 × 65 × 14 mm |
| Batteri | ✔ Medfølger |
| Vægbeslag | ✔ Medfølger |
| Nøglering | ✔ |
Producent / Ansvarlig enhed
Telefonnummer:
Vis detaljer
Moms-sats:
25%
25%
Total netto for :
Total brutto for :
Salgsenhed:
stykker
stykker
Minimumsantal:
1 stykke
1 stykke
Leveringsomkostning:
Gratis
Gratis
Ved større ordrer eller projekter tilbyder vi mulighed for prisforhandling.
Forhandl pris