Kumanda EcoStar RSC 2 – 433 MHz
Üretici: EcoStar
Üretici kodu: 437681
Kodu: 2503
Teknik Bilgiler
| Frekans | 433,92 MHz |
|---|---|
| Kodlama | EcoStar RollingCode |
| Kanal sayısı | 2 |
| Gövde rengi | Siyah |
| Pil tipi | 1 × CR2025, 3 V |
| Koruma sınıfı | IP20 |
| Çalışma sıcaklığı | -10 °C ÷ +55 °C |
| Boyutlar | 30 × 65 × 14 mm |
| Pil | ✔ Dahil |
| Duvar braketi | ✔ Dahil |
| Anahtarlık halkası | ✔ |
Üretici / Sorumlu Taraf
Telefon numarası:
Detayları göster
KDV oranı:
%0
%0
Toplam net için :
Toplam brüt için :
Satış birimi:
adet
adet
Minimum miktar:
1 adet
1 adet
Teslimat ücreti:
Ücretsiz
Ücretsiz
Büyük siparişler veya projeler için fiyat pazarlığı imkanı sunuyoruz.
Fiyatı görüşün