Handzender Beninca IO.2WV – Geel
Fabrikant: Beninca
Fabrikantindex: IO.2WV.YELLOW
Index: 1080
Technische specificatie
| Frequentie | 433.92 MHz |
|---|---|
| Aantal kanalen | 2 |
| Kleur | Geel |
| Voedingsspanning | 3V, CR2025 |
| Beschermingsklasse | IP30 |
| Gewicht | 12 g |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ÷ +70°C |
| Sleutelring | ✔ Bij de levering inbegrepen |
| Batterij | ✔ Bij de levering inbegrepen |
| Afmetingen | 55 × 28 × 10 mm |
Fabrikant / Verantwoordelijke entiteit
Automatismi Beninc? S.p.A.
Via del Capitello 45
36066 Sandrigo (VI)
Italië
Telefoonnummer: +39 0444 751030
Via del Capitello 45
36066 Sandrigo (VI)
Italië
Telefoonnummer: +39 0444 751030
Unfortunately, this product is no longer available.
Als u deze site heeft bezocht, bent u waarschijnlijk op zoek naar dit product, bezit u er al een of wilt u een ander kopen.
VRAAG EEN OFFERTE AAN