Fjärrkontroll Beninca IO.2WV – Gul
Tillverkare: Beninca
Tillverkarindex: IO.2WV.YELLOW
Index: 1080
Teknisk specifikation
| Frekvens | 433.92 MHz |
|---|---|
| Antal kanaler | 2 |
| Färg | Gul |
| Spänningsförsörjning | 3V, CR2025 |
| Skyddsklass | IP30 |
| Vikt | 12 g |
| Till. omgivningstemperatur | -20°C ÷ +70°C |
| Nyckelring | ✔ Ingår i leveransen |
| Batteri | ✔ Ingår i leveransen |
| Dimensioner | 55 × 28 × 10 mm |
Tillverkare / Ansvarig enhet
Automatismi Beninc? S.p.A.
Via del Capitello 45
36066 Sandrigo (VI)
Italien
Telefonnummer: +39 0444 751030
Via del Capitello 45
36066 Sandrigo (VI)
Italien
Telefonnummer: +39 0444 751030
Unfortunately, this product is no longer available.
However, if you have already visited this site, you are probably looking for this product, you already own one or you want to buy another one.
BEGÄR OFFERT