Fjernkontroll Beninca IO.2WV – Gul
Produsent: Beninca
Produsentindeks: IO.2WV.YELLOW
Indeks: 1080
Teknisk spesifikasjon
| Frekvens | 433.92 MHz |
|---|---|
| Antall kanaler | 2 |
| Farge | Gul |
| Strømforsyning | 3V, CR2025 |
| Kapslingsgrad | IP30 |
| Vekt | 12 g |
| Tillatt omgivelsestemperatur | -20°C ÷ +70°C |
| Nøkkelring | ✔ Inkludert i leveransen |
| Batteri | ✔ Inkludert i leveransen |
| Dimensjoner | 55 × 28 × 10 mm |
Produsent / Ansvarlig enhet
Automatismi Beninc? S.p.A.
Via del Capitello 45
36066 Sandrigo (VI)
Italia
Telefonnummer: +39 0444 751030
Via del Capitello 45
36066 Sandrigo (VI)
Italia
Telefonnummer: +39 0444 751030
Unfortunately, this product is no longer available.
However, if you have already visited this site, you are probably looking for this product, you already own one or you want to buy another one.
BE OM TILBUD