Came G06850
Fabrikant: Came
Fabrikantindex: G06850
Index: 2521
Tubulaire aluminiumarm met afmetingen ∅100 × 6850 mm. Voorbereid voor montage van LED-strip.
Technische specificatie
| Breedte | 2375 mm |
|---|---|
| Hoogte | 2125 mm |
| Oppervlak | Woodgrain |
| Aantal secties | 4 |
| Height of section | 531 mm |
| Deur stijl | M-profilering |
| Beslagtype | Z - Trekverenbeslag |
| Deurdikte | 42/20 mm |
| 1.36 W/m²K |
Fabrikant / Verantwoordelijke entiteit
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italië
Telefoonnummer: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italië
Telefoonnummer: +39 0422 4940
Details tonen
BTW-tarief:
21%
21%
Totaal netto voor :
Totaal inclusief btw voor :
Verkoopseenheid:
stuks
stuks
Minimale hoeveelheid:
1 stuk
1 stuk
Leveringskosten:
Gratis
Gratis
Voor grotere bestellingen of projecten bieden wij de mogelijkheid tot prijsonderhandeling.
Onderhandel prijs