Came G06850
Produsent: Came
Produsentindeks: G06850
Indeks: 2521
Rørformet aluminiumsarm med dimensjoner ∅100 × 6850 mm. Klargjort for montering av LED-stripe.
Teknisk spesifikasjon
| Bredde | 2375 mm |
|---|---|
| Høyde | 2125 mm |
| Overflate | Woodgrain |
| Antall seksjoner | 4 |
| Height of section | 531 mm |
| Portmotiv | Horisontal M-profil |
| Beslagtyper | Z - Trekkfjærbeslag |
| Portblad tykkelse | 42/20 mm |
| Varmeovergangskoeffisient portblad | 1.36 W/m²K |
Produsent / Ansvarlig enhet
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italia
Telefonnummer: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italia
Telefonnummer: +39 0422 4940
Vis detaljer
MVA-sats:
25%
25%
Totalt netto for :
Totalt brutto for :
Salgsenhet:
stykker
stykker
Minimumsantall:
1 stykk
1 stykk
Leveringskostnad:
Gratis
Gratis
For større bestillinger eller prosjekter tilbyr vi mulighet for prisforhandling.
Forhandle pris