Came G06850
Tillverkare: Came
Tillverkarindex: G06850
Index: 2521
Rörformad aluminiumarm med måtten ∅100 × 6850 mm. Förberedd för montering av LED-list.
Teknisk specifikation
| Bredd | 2375 mm |
|---|---|
| Höjd | 2125 mm |
| Yta | Woodgrain |
| Antal sektioner | 4 |
| Height of section | 531 mm |
| Takskjutport motiv | M-profil |
| Beslagtyper | Z - Dragfjäder |
| Takskjutport bladstjocklek | 42/20 mm |
| Värmeövergångskoefficient | 1.36 W/m²K |
Tillverkare / Ansvarig enhet
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italien
Telefonnummer: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italien
Telefonnummer: +39 0422 4940
Visa detaljer
Moms-sats:
25%
25%
Totalt netto för :
Totalt brutto för :
Försäljningsenhet:
stycken
stycken
Minsta kvantitet:
1 styck
1 styck
Leveranskostnad:
Gratis
Gratis
För större beställningar eller projekt erbjuder vi möjlighet till prisförhandling.
Förhandla pris