Besturingseenheid FAAC E045s
Fabrikant: FAAC
Fabrikantindex: 790077
Index: 1262
EAN:
8055195059540
Technische specificatie
| Frequentie | 26.975 MHz |
|---|---|
| Mededeling | Unidirectionele |
| Aantal kanalen | 4 |
| Kleur van de knoppen | Groen |
| Batterijtype | 1 x 12V, L1028 |
| Beschermingsklasse | IP20 |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ÷ +60°C |
| Afmetingen | 37 × 110 × 12 mm |
| Batterij | ✔ Bij de levering inbegrepen |
| Sleutelring | ✘ |
Fabrikant / Verantwoordelijke entiteit
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Italië
Telefoonnummer: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Italië
Telefoonnummer: +39 051 61724
Details tonen
BTW-tarief:
21%
21%
Totaal netto voor :
Totaal inclusief btw voor :
Verkoopseenheid:
stuks
stuks
Minimale hoeveelheid:
1 stuk
1 stuk
Leveringskosten:
Gratis
Gratis
Voor grotere bestellingen of projecten bieden wij de mogelijkheid tot prijsonderhandeling.
Onderhandel prijs