Styrcentral FAAC E045s
Tillverkare: FAAC
Tillverkarindex: 790077
Index: 1262
EAN:
8055195059540
Teknisk specifikation
| Frekvens | 26.975 MHz |
|---|---|
| Kommunikation | Enkelriktad |
| Antal kanaler | 4 |
| Färg på knapparna | Grön |
| Batterityp | 1 x 12V, L1028 |
| Skyddsklass | IP20 |
| Till. omgivningstemperatur | -20°C ÷ +60°C |
| Dimensioner | 37 × 110 × 12 mm |
| Batteri | ✔ Ingår i leveransen |
| Nyckelring | ✘ |
Tillverkare / Ansvarig enhet
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Italien
Telefonnummer: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Italien
Telefonnummer: +39 051 61724
Priset på denna produkt fastställs baserat på en individuell offert.
BEGÄR OFFERT
Visa detaljer
Försäljningsenhet:
stycken
stycken
Minsta kvantitet:
1 styck
1 styck