Styring FAAC E045s
Produsent: FAAC
Produsentindeks: 790077
Indeks: 1262
EAN:
8055195059540
Teknisk spesifikasjon
| Frekvens | 26.975 MHz |
|---|---|
| Kommunikasjon | Enveis |
| Antall kanaler | 4 |
| Fargen på knappene | Grønn |
| Batteritype | 1 x 12V, L1028 |
| Kapslingsgrad | IP20 |
| Tillatt omgivelsestemperatur | -20°C ÷ +60°C |
| Dimensjoner | 37 × 110 × 12 mm |
| Batteri | ✔ Inkludert i leveransen |
| Nøkkelring | ✘ |
Produsent / Ansvarlig enhet
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Italia
Telefonnummer: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Italia
Telefonnummer: +39 051 61724
Prisen på dette produktet fastsettes basert på et individuelt tilbud.
BE OM TILBUD
Vis detaljer
Salgsenhet:
stykker
stykker
Minimumsantall:
1 stykk
1 stykk