Control unit FAAC E045s
Manufacturer: FAAC
Manufacturer index: 790077
Index: 1262
EAN:
8055195059540
Technical specification
| Frequency | 26.975 MHz |
|---|---|
| Communication | Unidirectional |
| Number of channels | 4 |
| Color of buttons | Green |
| Battery | 1 x 12V, L1028 |
| Protection rating | IP20 |
| Operating temperature | -20°C ÷ +60°C |
| Dimensions | 37 × 110 × 12 mm |
| Battery | ✔ Included in delivery |
| Key ring | ✘ |
Manufacturer / Responsible entity
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Italy
Telephone: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Italy
Telephone: +39 051 61724
The price of this product is determined based on an individual quotation.
ASK FOR A QUOTE
Show details
Sales unit:
pieces
pieces
Minimum quantity:
1 piece
1 piece