Dairesel kapı motoru Came ATI30AGF
Üretici: Came
Üretici kodu: 801MP-0190
Kodu: 1083
EAN:
8050456100108
Came ATI kanatlı kapı motorunun 800 kg kanat ağırlığına ve 3 metre uzunluğa kadar olan yeni versiyonu. 90 dereceye kadar hızlı açılma süresi. Evsel ve endüstriyel kullanım için tasarlanmıştır. 230 V motor. Encoder ve açık/kapalı konumlar için mekanik limit siviçleri ile donatılmıştır.
Teknik Bilgiler
| Maksimum kapı ağırlığı | 800 kg |
|---|---|
| Maksimum kapı uzunluğu | 3 m |
| Uygulama | Konut tipi, endüstriyel |
| Entegre kontrol ünitesi | ✘ |
| Motor güç kaynağı | 230 V AC |
| Limit anahtarı/sınırlayıcı - açılış | ✔ |
| Limit anahtarı/sınırlayıcı - kapanış | ✔ |
Verimlilik
| 90 dereceye kadar açılma hızı | 13 saniye |
|---|---|
| Kuvvet | Maksimum 4000 N |
| Çalışma döngüleri | 20 °C sıcaklıkta saatte 32 döngü |
| Akım tüketimi | 1,1 A |
| Güç | 220 W |
Boyutlar, ağırlık
| Koruma sınıfı | IP54 |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ÷ +55°C |
| Boyutlar | 830 × 165 × 100 mm |
| Ağırlık | 8,5 kg |
Üretici / Sorumlu Taraf
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
İtalya
Telefon numarası: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
İtalya
Telefon numarası: +39 0422 4940
Detayları göster
KDV oranı:
%0
%0
Toplam net için :
Toplam brüt için :
Satış birimi:
adet
adet
Minimum miktar:
1 adet
1 adet
Teslimat ücreti:
Ücretsiz
Ücretsiz
Büyük siparişler veya projeler için fiyat pazarlığı imkanı sunuyoruz.
Fiyatı görüşün