Μηχανισμός ανοιγόμενης πόρτας Came ATI30AGF
Κατασκευαστής: Came
Δείκτης κατασκευαστή: 801MP-0190
Δείκτης: 1083
EAN:
8050456100108
Νέα έκδοση του μηχανισμού Came ATI για ανοιγόμενες πύλες με βάρος φύλλου έως 800 kg και μήκος έως 3 μέτρα. Γρήγορος χρόνος ανοίγματος έως 90 μοίρες. Σχεδιασμένος για οικιακή και βιομηχανική χρήση. Κινητήρας 230 V. Εξοπλισμένος με encoder και μηχανικούς τερματικούς διακόπτες για την πύλη στην ανοιχτή και κλειστή θέση.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Μέγιστο βάρος πύλης | 800 kg |
|---|---|
| Μέγιστο μήκος πύλης | 3 m |
| Εφαρμογή | Οικιακή, βιομηχανική |
| Ενσωματωμένος πίνακας ελέγχου | ✘ |
| Τροφοδοσία κινητήρα | 230 V AC |
| Τερματικός διακόπτης/αναστολέας - άνοιγμα | ✔ |
| Τερματικός διακόπτης/αναστολέας - κλείσιμο | ✔ |
Απόδοση
| Ταχύτητα ανοίγματος έως 90 μοίρες | 13 δευτερόλεπτα |
|---|---|
| Δύναμη | Μέγιστο 4000 N |
| Κύκλοι λειτουργίας | 32 κύκλοι ανά ώρα σε θερμοκρασία 20 °C |
| Κατανάλωση ρεύματος | 1,1 A |
| Ισχύς | 220 W |
Διαστάσεις, βάρος
| Βαθμός προστασίας | IP54 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C ÷ +55°C |
| Διαστάσεις | 830 × 165 × 100 mm |
| Βάρος | 8,5 kg |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 0422 4940
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή