Pohon křídlové brány Came ATI30AGF
Výrobce: Came
Index výrobce: 801MP-0190
Kód: 1083
EAN:
8050456100108
Nová verze pohonu Came ATI pro křídlové brány s hmotností křídla do 800 kg a délkou do 3 metrů. Rychlá doba otevření do 90 stupňů. Určen pro rezidenční a průmyslové použití. Motor 230 V. Vybaven enkodérem a mechanickými koncovými dorazy pro bránu v otevřené i zavřené poloze.
Technická specifikace
| Maximální hmotnost brány | 800 kg |
|---|---|
| Maximální délka brány | 3 m |
| Použití | Rezidenční, průmyslové |
| Vestavěná řídicí jednotka | ✘ |
| Napájení motoru | 230 V AC |
| Koncový spínač / doraz – otevírání | ✔ |
| Koncový spínač / doraz – zavírání | ✔ |
Výkonnost
| Rychlost otevření do 90 stupňů | 13 sekund |
|---|---|
| Síla | Maximálně 4000 N |
| Pracovní cykly | 32 cyklů za hodinu při teplotě 20 °C |
| Odběr proudu | 1,1 A |
| Výkon | 220 W |
Rozměry, hmotnost
| Stupeň krytí | IP54 |
|---|---|
| Provozní teplota | -20 °C ÷ +55 °C |
| Rozměry | 830 × 165 × 100 mm |
| Hmotnost | 8,5 kg |
Výrobce / Odpovědný subjekt
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Itálie
Telefonní číslo: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Itálie
Telefonní číslo: +39 0422 4940
Zobrazit detaily
Sazba DPH:
21%
21%
Celkem netto za :
Celkem brutto za :
Prodejní jednotka:
kusy
kusy
Minimální množství:
1 kus
1 kus
Náklady na dodání:
Zdarma
Zdarma
Pro větší objednávky nebo projekty nabízíme možnost vyjednávání ceny.
Vyjednat cenu