Slagportåpner Came ATI30AGF
Produsent: Came
Produsentindeks: 801MP-0190
Indeks: 1083
EAN:
8050456100108
Ny versjon av **Came ATI** portåpner for slagporter med en portbladvekt på opptil **800 kg** og lengde opptil 3 meter. **Rask åpningstid opptil 90 grader**. Beregnet for bruk i boliger og industri. **230 V motor**. Utstyrt med enkoder og mekaniske endestoppere for porten i åpen og lukket posisjon.
Teknisk spesifikasjon
| Maksimal portvekt | 800 kg |
|---|---|
| Maksimal portlengde | 3 m |
| Bruksområde | Bolig, industri |
| Innebygd styring | ✘ |
| Strømforsyning motor | 230 V AC |
| Grensebryter/anslag – åpning | ✔ |
| Grensebryter/anslag – lukking | ✔ |
Ytelse
| Åpningstid til 90 grader | 13 sekunder |
|---|---|
| Kraft | Maksimalt 4000 N |
| Driftssykluser | 32 sykluser per time ved 20 °C |
| Strømforbruk | 1,1 A |
| Effekt | 220 W |
Dimensjoner, vekt
| Beskyttelsesgrad | IP54 |
|---|---|
| Driftstemperatur | -20 °C ÷ +55 °C |
| Dimensjoner | 830 × 165 × 100 mm |
| Vekt | 8,5 kg |
Produsent / Ansvarlig enhet
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italia
Telefonnummer: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italia
Telefonnummer: +39 0422 4940
Vis detaljer
MVA-sats:
25%
25%
Totalt netto for :
Totalt brutto for :
Salgsenhet:
stykker
stykker
Minimumsantall:
1 stykk
1 stykk
Leveringskostnad:
Gratis
Gratis
For større bestillinger eller prosjekter tilbyr vi mulighet for prisforhandling.
Forhandle pris