Handzender Sommer RUBY 4035 – 868 MHz – Antraciet
Fabrikant: Sommer
Fabrikantindex: 4035V000
Index: 2824
EAN:
4015862001252
Technische specificatie
| Frequentie | 868 MHz |
|---|---|
| Codering | SOMloq Rollingcode |
| Aantal kanalen | 2 |
| Kleur | Zwart, antraciet |
| Voedingsspanning | 1 × CR2032, 3V |
| Beschermingsklasse | IP54 |
| Gewicht | 14 g |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ÷ +55°C |
| Afmetingen | 24 × 81 × 11 mm |
| Batterij | ✔ Bij de levering inbegrepen |
| Sleutelring | ✔ |
| Wandhouder | ✘ |
Fabrikant / Verantwoordelijke entiteit
SOMMER Antriebs- und Funktechnik GmbH
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Duitsland
Telefoonnummer: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Duitsland
Telefoonnummer: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
PRODUKT WYCOFANY
Dostępny zamiennik
Handzender Sommer Pearl Twin – SOMloq2
PRZEJDŹ DO PRODUKTU
Fabrikantindex: S10019-00001S
21,00 €25,41 €
nettoprijsIncl. btw
nettoprijsIncl. btw
Voor grotere bestellingen of projecten bieden wij de mogelijkheid tot prijsonderhandeling.
Onderhandel prijs